Sprawdź przebieg po VIN
Audi

Planujesz zakup Audi? Koniecznie sprawdź jego przebieg!

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO Audi. Dzięki historii sprawdzisz przebieg po VIN dla samochodów z całej Europy. Dodatkowo dowiesz się, jak często samochód miał przeprowadzane serwisy, czy miał przeprowadzane dodatkowe naprawy, akcje serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Co zawiera historia serwisowa Audi?

Przykładowa historia serwisowa ASO

Dekoder wyposażenia Audi

JAK ZAMÓWIĆ Historię serwisową Audi?

1. Złóż zamówienie
2. Wpisz numer VIN w uwagach do zamówienia
3. Na maila otrzymasz historię serwisową oraz wyposażenie Audi w pliku PDF
Plik otrzymasz do 12h (zamówienia realizowane są codziennie od 8 do 21)

Inne produkty

WYPOSAŻENIE AUDI

historia serwisowa bmw

wyposażenie mercedes

Historia serwisowa ASO Audi to najlepszy sposób na sprawdzenie przebiegu po VIN samochodu. W historii serwisowej ASO znajdziesz również wszystkie wizyty w serwisie z dokładną datą, przebiegiem oraz zakresem wszystkich napraw i serwisów. W raporcie VIN Audi dostępne są również informacje o przeprowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i akcjach serwisowych. Cofanie liczników nadal jest w modzie, dlatego zawsze przed zakupem, sprawdź przebieg po VIN.

Gdzie znaleźć numer VIN w Audi?
Lokalizacja numeru VIN różni się w zależności od modelu. Najczęściej znajdziesz go na podszybiu, przy prawym kielichu, na prawym wzmocnieniu bocznym lub na słupku B. Numer VIN znajdziesz również w dowodzie rejestracyjnym.

Prawidłowy numer VIN posiada 17 znaków.

Przykładowe numery VIN AUDI to: WAUZZZ4G3FN069427, WAUC4CF53JA055010, WAUZZZF42JA131676, WAURV78T69A014490, WAUZZZ4L37D011791, WAUZZZF83JN006424

Sprawdź przebieg po VIN Audi

już za 99 zł