Sprawdź przebieg po VIN
FORD

Planujesz zakup Forda? Koniecznie sprawdź jego przebieg!

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO Ford. Dzięki historii sprawdzisz przebieg po VIN dla samochodów z całej Europy. Dodatkowo dowiesz się, jak często samochód miał przeprowadzane serwisy, czy miał przeprowadzane dodatkowe naprawy, oraz akcje serwisowe.

Co zawiera historia serwisowa Forda?

Przykładowa historia serwisowa ASO

JAK ZAMÓWIĆ Historię serwisową FORDA?

1. Złóż zamówienie
2. Wpisz numer VIN w uwagach do zamówienia
3. Na maila otrzymasz historię serwisową oraz wyposażenie Forda w pliku PDF
Plik otrzymasz do 12h (zamówienia realizowane są codziennie od 8 do 21)

Nie każdy Ford ma prowadzoną książkę elektroniczną, przed wykupieniem raportu możesz przesłać numer VIN na maila: kontakt@jaksprawdzacauta.pl to sprawdzimy, czy historia jest dostępna.

Inne produkty

WYPOSAŻENIE FORD

historia serwisowa bmw

wyposażenie mercedes

Historia serwisowa ASO Ford to najlepszy sposób na sprawdzenie przebiegu po VIN samochodu. W historii serwisowej ASO znajdziesz również wszystkie wizyty w serwisie z dokładną datą, przebiegiem oraz zakresem wszystkich napraw i serwisów. W raporcie VIN Forda dostępne są również informacje o przeprowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i akcjach serwisowych. Cofanie liczników nadal jest w modzie, dlatego zawsze przed zakupem, sprawdź przebieg po VIN.

Gdzie znaleźć numer VIN w Fordzie?
Lokalizacja numeru VIN różni się w zależności od modelu. Najczęściej znajdziesz go na podszybiu, na podłodze pod nogami pasażera lub na słupku B. Numer VIN znajdziesz również w dowodzie rejestracyjnym.

Prawidłowy numer VIN posiada 17 znaków.

Przykładowe numery VIN FORDa to: WF0EXXWPCEFL35226, WF0MXXGCDM6B21029, WF0DXXGBBD8A83161, WF06XXGCC6FC04396, WF0RXXGCDRCK38219

Sprawdź przebieg po VIN Ford

już za 59 zł