Sprawdź przebieg po VIN
OPEL

Planujesz zakup Opla? Koniecznie sprawdź jego przebieg!

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO Opel. Dzięki historii sprawdzisz przebieg po VIN dla samochodów z całej Europy. Dodatkowo dowiesz się, jak często samochód miał przeprowadzane serwisy, czy miał przeprowadzane dodatkowe naprawy, akcje serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Co zawiera historia serwisowa Opel?

Przykładowa historia serwisowa ASO

dekoder wyposażenia Opel po VIN

JAK ZAMÓWIĆ Historię serwisową OPLA?

1. Złóż zamówienie
2. Wpisz numer VIN w uwagach do zamówienia
3. Na maila otrzymasz historię serwisową oraz wyposażenie Opla w pliku PDF
Plik otrzymasz do 12h (zamówienia realizowane są codziennie od 8 do 21)

Inne produkty

WYPOSAŻENIE OPEL

historia serwisowa bmw

wyposażenie mercedes

Historia serwisowa ASO Opel to najlepszy sposób na sprawdzenie przebiegu po VIN samochodu. W historii serwisowej ASO znajdziesz również wszystkie wizyty w serwisie z dokładną datą, przebiegiem oraz zakresem wszystkich napraw i serwisów. W raporcie VIN Opel dostępne są również informacje o przeprowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i akcjach serwisowych. Cofanie liczników nadal jest w modzie, dlatego zawsze przed zakupem, sprawdź przebieg po VIN.

Gdzie znaleźć numer VIN w Oplu?
Lokalizacja numeru VIN różni się w zależności od modelu. Najczęściej znajdziesz go na podszybiu, słupku B oraz na podłodze pod fotelem pasażera. Numer VIN znajdziesz również w dowodzie rejestracyjnym.

Prawidłowy numer VIN posiada 17 znaków.

Przykładowe numery VIN OPLA to: W0VBD8EF3K8039569, W0LGT6EU1E1199046, VXKUPHNEKM4240285, W0L0SDL08D6018290, W0LSH9EG4C4272493

Sprawdź przebieg po VIN Opel

już za 59 zł