Sprawdź przebieg po VIN
Seat

Planujesz zakup Seata? Koniecznie sprawdź jego przebieg!

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO Seat. Dzięki historii sprawdzisz przebieg po VIN dla samochodów z całej Europy. Dodatkowo dowiesz się, jak często samochód miał przeprowadzane serwisy, czy miał przeprowadzane dodatkowe naprawy, akcje serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Co zawiera historia serwisowa Seata?

Przykładowa historia serwisowa ASO

Dekoder wyposażenia Seat

JAK ZAMÓWIĆ Historię serwisową Seata?

1. Złóż zamówienie
2. Wpisz numer VIN w uwagach do zamówienia
3. Na maila otrzymasz historię serwisową oraz wyposażenie Seata w pliku PDF
Plik otrzymasz do 12h (zamówienia realizowane są codziennie od 8 do 21)

Inne produkty

wyposażenie Seat

historia serwisowa bmw

wyposażenie mercedes

Historia serwisowa ASO Seat to najlepszy sposób na sprawdzenie przebiegu po VIN samochodu. W historii serwisowej ASO znajdziesz również wszystkie wizyty w serwisie z dokładną datą, przebiegiem oraz zakresem wszystkich napraw i serwisów. W raporcie VIN Seata dostępne są również informacje o przeprowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i akcjach serwisowych. Cofanie liczników nadal jest w modzie, dlatego zawsze przed zakupem, sprawdź przebieg po VIN.

Gdzie znaleźć numer VIN w Seacie?
Lokalizacja numeru VIN różni się w zależności od modelu. Najczęściej znajdziesz go na podszybiu, przy prawym kielichu, na prawym wzmocnieniu bocznym lub na słupku B. Numer VIN znajdziesz również w dowodzie rejestracyjnym.

Prawidłowy numer VIN posiada 17 znaków.

Przykładowe numery VIN SEAT to: VSSZZZ5FZHR063574, VSSZZZKJZLR100798, VSSZZZ3RZ9R001824, VSSZZZKMZMR004925, VSSZZZ1MZ4R012748, VSSZZZ5FZGR004563

Sprawdź przebieg po VIN Seata

już za 99 zł