Sprawdź przebieg po VIN
Skoda

Planujesz zakup Skody? Koniecznie sprawdź jego przebieg!

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO Skoda. Dzięki historii sprawdzisz przebieg po VIN dla samochodów z całej Europy. Dodatkowo dowiesz się, jak często samochód miał przeprowadzane serwisy, czy miał przeprowadzane dodatkowe naprawy, akcje serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Co zawiera historia serwisowa Skody?

Przykładowa historia serwisowa ASO

Dekoder wyposażenia Skoda

JAK ZAMÓWIĆ Historię serwisową Skody?

1. Złóż zamówienie
2. Wpisz numer VIN w uwagach do zamówienia
3. Na maila otrzymasz historię serwisową oraz wyposażenie Skoda w pliku PDF
Plik otrzymasz do 12h (zamówienia realizowane są codziennie od 8 do 21)

Inne produkty

wyposażenie skoda

historia serwisowa bmw

wyposażenie mercedes

Historia serwisowa ASO Skoda to najlepszy sposób na sprawdzenie przebiegu po VIN samochodu. W historii serwisowej ASO znajdziesz również wszystkie wizyty w serwisie z dokładną datą, przebiegiem oraz zakresem wszystkich napraw i serwisów. W raporcie VIN Skoda dostępne są również informacje o przeprowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i akcjach serwisowych. Cofanie liczników nadal jest w modzie, dlatego zawsze przed zakupem, sprawdź przebieg po VIN.

Gdzie znaleźć numer VIN w Skodzie?
Lokalizacja numeru VIN różni się w zależności od modelu. Najczęściej znajdziesz go na podszybiu, przy prawym kielichu, na prawym wzmocnieniu bocznym lub na słupku B. Numer VIN znajdziesz również w dowodzie rejestracyjnym.

Prawidłowy numer VIN posiada 17 znaków.

Przykładowe numery VIN Skody to: TMBLM7NS0L8044686, TMBLJ7NP5H7539015, TMBJC7NE7H0097279, TMBJP6NJ6JZ019458, TMBER6NH7J4558001, TMBJB7NS6K8019397

Sprawdź przebieg po VIN Skoda

już za 99 zł